قبل از شستشو


بعد از شستشو


با توجه به تنوع جنس پارچه و دوخت و مدلهای مختلف مبلمان و نظر به اینکه مبلمان امروزه بابهای سنگینی تهیه شده است ، شست و شوی مبلمان بایستی با دقت و ظرافت زیادی انجام پذیرد چراکه با کوچکترین بی احتیاطی از طرف پرسنل مبل شویی ، امکان وارد شدن خسارات جبران ناپذیر به مبل وجود دارد. از این رو جهت شستشوی مبلمان می‌بایست علاوه بر تخصص و کارآمدی از دستگاه‌های استاندارد و مدرنیزه و مواد شوینده باکیفیت خارجی استفاده شود  . قالیشویی حکیم عملیات شستشوی مبل در اصفهان را برای زیباتر شدن مبلمان شما انجام میدهد.
شستشو موکت و خشکشویی انواع موکت از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار می باشد. این روزها شاهد انواع موکت ها در اماکن عمومی،رستوران ها، سالن های سینما و آمفی تئاترها، مساجد و حسینیه ها و .. هستیم که شستشو و نظافت به موقع آنها در حفظ و نگداری آنها تاثیر بسزایی دارد. قالیشویی حکیم عملیات مبلشویی در اصفهان و موکت شویی در اصفهان را برای سال جدید با ارزان ترین قیمت شستشوی مبل در اصفهان برای شما همشهریان عزیز انجام میدهد.
09133007730
 حال آنکه اپراتور دستگاه های مبل شویی با علم اینکه نوع پارچه مصرفی مبلمان و رنگ بندی پارچه مبل در برابر نوع شوینده و مقدار آن چه واکنشی نشان می دهد اقدام به شست و شو می‌نماید . اکنون در مجموعه قالیشویی و مبل شویی حکیم اصفهان بر آن شده ایم نیروهای آموزش دیده و مجرب به کار گیریم تا نتیجه دلچسبی برای مشتریان محترم این مجموعه فراهم آوریم.
ghalishoeihakim
اصفهان - خیابان حکیم نظامی
اصفهان - خیابان حکیم - بازار فرش
اصفهان - خیابان روکی
09133007730