خرید و فروش قالی های دست دوم

همانطور که می دانید شستشوی فرش اصفهان در صورتیکه به روش صحیح و مناسب انجام پذیرد، میتواند باعث پاکیزگی، سلامت و طول عمر مفید فرش شود و با روش نادرست و نامناسب به مراتب، باعث خسارت به فرش خواهد شد. بنابراین باید در انتخاب قالیشویی دقت فرمایید.

شما می توانید با مراجعه به قالیشویی حکیم، از انواع طرح های فرش دستباف و ماشینی دست دوم دیدن کنید و برای خرید فرش دست دوم در اصفهان اقدام کنید. همچنین میتوانید فرش های دست دوم خود را با فرش های نو موجود در قالیشویی حکیم تعویض کنید.

مهمترین ویژگی فرش دستباف دست دوم این است که بر اثر نور و با شست و شو آن، درخشندگی و زیبایی آن دوچندان می شود. هم چنین در اثر پا خور بیشتر، زیبایی و ظرافت فرش بیشتر می شود و هیچگاه باعث کم رنگ شدن فرش دستباف دست دوم نخواهد شد. همچنین از ویژگی های یک فرش دستباف خوب این است که مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و دوام و ماندگاری بالایی دارد.

در مورد قیمت فرش های دست دوم در اصفهان نیز باید گفت، عوامل متعددی به این موضوع مرتبط هستند و باعث اختلاف قیمت با قالی های دیگر می شوند. عواملی که در قیمت گذاری فرش های دستباف دست دوم در اصفهان تاثیرگذار هستند شامل: کیفیت ، جنس متریال , نوع گره ، نقش فرش ، اندازه، شهر بافنده، سال ساخت و ... می باشند.

در صورتی که تمایل به خرید و یا فروش فرش دست دوم در اصفهان را دارید با شماره زیر تماس بگیرید .
 
09133007730
ghalishoeihakim
اصفهان - خیابان حکیم نظامی
اصفهان - خیابان حکیم - بازار فرش
اصفهان - خیابان روکی
09133007730